symetra symetra
Inlogic software s.r.o.

Herný portál Inlogic

Vývojárske štúdio Inlogic Software sa špecializuje na Android a HTML5 hry pre mobilné telefóny. Svoje aplikácie distribuuje prostredníctvom globálnej siete do viac ako 150 krajín na piatich kontinentoch. Spolupracuje so spoločnosťami ako Orange, T-Mobile, Vodafone, Telefonica O2, Movistar, herné štúdiá vrátane Walt Disney a EA Mobile.

Zadanie

Pri riešení požiadavky na vytvorenie backoffice herného portálu, sme od začiatku vedeli, že Odoo bude to najlepšie riešenie.

Skvelá customer experience, jednoduchá a rýchla registrácia s prihlásením cez Google alebo Facebook konto a množstvo ďalších vychytávok. Užívateľ sa na jeden klik dostane k svojim hrám, ktoré si zase jednoducho označí a zobrazí vo svojom konte.

Aj keď je customer experience konečného užívateľa to najdôležitejšie, na svoje si užívateľsky príde aj administrátor. V backoffice si pohodlne spravuje všetky hry, popisy, odporúčania a vyhodnotí najhranejšie hry. Tiež si dokáže vytvoriť newslettre pre oslovenie hráčov s ponukou či novinkami.

Herný portál Inlogic - odoo

Kľúčové výhody odoo ako backoffice

  • výborná užívateľská skúsenosť online užívateľov – gamerov
  • prehľadná správa administrátorského rozhrania s množstvom funkcionalít a nastavení
  • jednoduché vyhodnocovanie hier a úspešnosti newsletterov
  • správa viacerých portálov

Herný portál Inlogic - odoo

S backofficom vyvinutým v Odoo sme vytvorili jednoduché a rýchle užívateľské rozhranie, ktoré cez API prepája webovú aplikáciu vyvinutú v NUXTJS. Oproti vývoju custom riešenia sme vďaka odoo dodali riešenie v krátkom čase a bezkonkurenčnej cene.

Odoo ponúka neobmedzené množstvo customizácií pre správu webových aplikácií. Nápadom sa medze nekladú.


Galéria