symetra symetra
Publikované v kategóriiReferencie

Máme certifikovaného Odoo konzultanta

Gratulujeme kolegovi Petrovi Krššakovi! Náš technický riaditeľ sa stal certifikovaným konzultantom odoo. Pri tejto príležitosti nám odpovedal na pár otázok:

Prečo si si vybral práve odoo?
Vnímal som to ako biznisovú príležitosť. Je to pekný framework, inteligentne urobený, modulárny, zmysluplný pre softvérového vývojára.

Čo je to, čo Ťa na odoo baví a motivuje?
Odoo je modulárne. Veľa funkcionalít odoo už obsahuje, stále je tam však priestor na vytváranie nových. A to je to, čo ma motivuje: vyvíjať a tvoriť. Okolo odoo sa navyše združila komunita, ktorá je veľmi inšpirujúca, dobre sa s ňou spolupracuje.

Ako hodnotíš odoo v porovnaní s inými systémami?
Keď porovnám odoo s inými riešeniami – všeobecnými webovými, veľké plus je, že mnohé veci má odoo pre vývojára predpripravené. Dajú sa v ňom jednoducho vytvárať používateľské rozhrania. Takže čas môžem venovať vytváraniu biznis logiky.

Čo Ti priniesol proces certifikácie odoo?
Pri certifikácii je potrebné preukázať komplexné vedomosti, čo sa týka odoo, rozšíril som si know how a získal prehľad a ďalšie vedomosti v iných, zatiaľ nepreskúmaných oblastiach odoo.


Martin Bačo

Martin Bačo

CEO

V roku 2011 som založil herné štúdio, ktoré narástlo do softvérovej spoločnosti s vyše 30 zamestnancami. Riadil som desiatky projektov od webových aplikácií, až po digitalizácie podnikov rôznych veľkostí. Pred pár rokmi som objavil odoo. Odvtedy pred zákazkovým vývojom softvéru preferujem nasadzovanie tohto jedinečného open source produktu.


Ďalšie články

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Eventy 28.5.2024

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Pre celú Odoo komunitu na Slovensku je Odoo Roadshow udalosťou roka. Ak ste sa nestihli zúčastniť alebo si chcete pripomenúť ročník 2024 v Bratislave, prečítajte si náš blog, v ktorom sme zhrnuli všetko podstatné.

Späť na blog