symetra symetra
Publikované v kategóriiReferencie

Máme certifikovaného odoo konzultanta

Gratulujeme kolegovi Petrovi Krššakovi! Náš technický riaditeľ sa stal certifikovaným konzultantom odoo. Pri tejto príležitosti nám odpovedal na pár otázok:

Prečo si si vybral práve odoo?
Vnímal som to ako biznisovú príležitosť. Je to pekný framework, inteligentne urobený, modulárny, zmysluplný pre softvérového vývojára.

Čo je to, čo Ťa na odoo baví a motivuje?
Odoo je modulárne. Veľa funkcionalít odoo už obsahuje, stále je tam však priestor na vytváranie nových. A to je to, čo ma motivuje: vyvíjať a tvoriť. Okolo odoo sa navyše združila komunita, ktorá je veľmi inšpirujúca, dobre sa s ňou spolupracuje.

Ako hodnotíš odoo v porovnaní s inými systémami?
Keď porovnám odoo s inými riešeniami – všeobecnými webovými, veľké plus je, že mnohé veci má odoo pre vývojára predpripravené. Dajú sa v ňom jednoducho vytvárať používateľské rozhrania. Takže čas môžem venovať vytváraniu biznis logiky.

Čo Ti priniesol proces certifikácie odoo?
Pri certifikácii je potrebné preukázať komplexné vedomosti, čo sa týka odoo, rozšíril som si know how a získal prehľad a ďalšie vedomosti v iných, zatiaľ nepreskúmaných oblastiach odoo.


Martin Bačo

Martin Bačo

CEO

V roku 2011 som založil herné štúdio, ktoré narástlo do softvérovej spoločnosti s vyše 30 zamestnancami. Riadil som desiatky projektov od webových aplikácií, až po digitalizácie podnikov rôznych veľkostí. Pred pár rokmi som objavil odoo. Odvtedy pred zákazkovým vývojom softvéru preferujem nasadzovanie tohto jedinečného open source produktu.


Ďalšie články

Projektový manažment – umenie zvládať chaos

Tipy a triky 30.12.2023

Projektový manažment – umenie zvládať chaos

V podnikaní, kde často vládne chaos, sa objavuje nenápadný hrdina – projektový manažér. Prísne termíny, ktoré je nutné dodržať, obmedzené zdroje a tím pozostávajúci z rôznorodých členov.

Späť na blog