symetra symetra
Publikované v kategóriiTipy a triky

Školenia v Odoo odomknú plný potenciál vášho podnikania

V biznise sú prispôsobivosť a inovácie podmienkou úspechu. Aby sme pomohli nasmerovať Vaše podnikanie k úspechu, prichádzame so školeniami inovatívnej Odoo ERP platformy. Open source platforma Odoo mení pravidlá plánovania podnikových zdrojov a pomôže vám nielen udržať krok s najnovšími trendmi a vyrovnať sa s konkurenciou.

Odoo umožňuje firmám zefektívniť prevádzku, zvýšiť produktivitu a zorganizovať skladové hospodárstvo a mnoho ďalšieho. Vzhľadom na jej neustále sa vyvíjajúcu „podstatu“ si zvládnutie Odoo vyžaduje viac než len znalosť softvéru ako takého. Vyžaduje si neustále vzdelávanie, skúmanie jeho možností a spoluprácu.

Uchopiť všetky vedomosti a znalosti môže byť náročné. So správnym partnerom ale dokážete do tajov a možností Odoo preniknúť oveľa jednoduchšie. A práve s tým vám pomôžu naše prednášky, semináre a workshopy.

Novinka v našom portfóliu – Odoo školenia a workshopy

Naše workshopy a prednášky o Odoo sú navrhnuté tak, aby predstavili možnosti tejto výkonnej platformy, ktoré sa hodia zameraniu vašej firmy. Na školeniach sa dozviete:

  • aké moduly systém Odoo ponúka
  • ktoré z modulov by mohli zefektívniť práve vaše podnikanie
  • o konkurenčných výhodách, ktoré vďaka Odoo využívajú podniky všetkých veľkostí
  • o najnovšom vývoji platformy Odoo, aby ste mohli maximálne využiť možnosti najnovších verzií

To všetko vám priblížime nielen formou prednášok, ale aj interaktívnym spôsobom, aby ste si to čo najrýchlešie osvojili.

Workshopy na mieru vášho biznisu

Kľúčom k našim prednáškam a workshopom o platforme Odoo je flexibilita. Chápeme, že rôzne podniky majú aj rôzne potreby a priority, preto ponúkame workshopy na mieru. Bez ohľadu na to, či ste malý začínajúci podnik alebo veľký podnik, nastavíme formát, ktorý najlepšie vyhovuje vašim preferenciám.

Prvé workshopy už priniesli svoje výsledky

Náš prístup sa už osvedčil u prvých záujemcov. Počas workshopov sme dokázali v obmedzenom čase hlbšie preniknúť do ekosystému systému Odoo a s viacerými účastníkmi pokračujeme v spolupráci.

Táto iniciatíva je ďalším krokom v našej snahe o rozvoj Odoo komunity na Slovensku, ktorá je ďalším silným staveným kameňom tejto jedinečnej platformy. Budovanie živej komunity okolo platformy je mimoriadne dôležité z niekoľkých dôvodov:

  • silná komunita podporuje spoluprácu, výmenu poznatkov a vzájomnú podporu medzi používateľmi, vývojármi a odborníkmi
  • prosperujúca komunita zlepšuje dostupnosť zdrojov a odborných znalostí, čo podnikom uľahčuje prijatie a maximalizáciu výhod systému Odoo
  • workshopy a kurzy tiež poskytujú cenné príležitosti na nadväzovanie kontaktov, podporujú prepojenia a partnerstvá, ktoré môžu viesť k ďalšiemu rastu podnikov

Budovaním silnej komunity Odoo na Slovensku chceme v konečnom dôsledku umožniť podnikom získať nástroje, zdroje a podporu, ktoré potrebujú na to, aby uspeli vo svojom podnikaní.

Neváhajte nás kontaktovať

Či už ste skúsený používateľ Odoo, alebo len začínate objavovať jeho potenciál, naše workshopy a prednášky poskytujú dokonalú platformu na zlepšenie vašich znalostí a plné využitie sily Odoo.

Neváhajte nás kontaktovať, aj pre Vás radi pripravíme prednášku, kurz alebo workshop na mieru.


Martin Bačo

Martin Bačo

CEO

V roku 2011 som založil herné štúdio, ktoré narástlo do softvérovej spoločnosti s vyše 30 zamestnancami. Riadil som desiatky projektov od webových aplikácií, až po digitalizácie podnikov rôznych veľkostí. Pred pár rokmi som objavil odoo. Odvtedy pred zákazkovým vývojom softvéru preferujem nasadzovanie tohto jedinečného open source produktu.


Ďalšie články

Odoo 16 má stále čo ponúknuť, aj keď už máme 17-ku

Referencie 16.4.2024

Odoo 16 má stále čo ponúknuť, aj keď už máme 17-ku

Pre dosiahnutie úspechu vo svojom biznise je neraz kľúčové mať dobrých partnerov a my v spoločnosti Symetra sa neustále snažíme zlepšovať a poskytovať vám kvalitné služby. Práve preto som sa stal držiteľom oficiálnej certifikácie ERP systému Odoo 16.

Odhaľujeme tajomstvá čiarových kódov

Tipy a triky 25.3.2024

Odhaľujeme tajomstvá čiarových kódov

Viete, aké informácie sa môžu skrývať v čiarovom kóde? Absolvovali sme odborné školenie GS1, aby sme to zistili. GS1 je jedna z tých spoločností, o ktorých bežný človek nikdy nepočul

Späť na blog