symetra symetra
Publikované v kategóriiReferencie

Symetra sa stala Odoo ready partnerom

Ak ste sa Vy rozhodli pre odoo, my sme tu pre Vás.

Ako odoo partner sa primárne špecializujeme na komunitnú verziu odoo, vrátane možnosti neskoršieho prechodu na enterprise verziu. Umožňujeme tak zákazníkom lepšie spoznať funkcionalitu a výhody odoo a zároveň minimalizujeme obstarávacie a prevádzkové náklady naň, prípadne ich rozložíme v čase.

Máme viac ako 25-ročné skúsenosti s implementáciami ERP, vieme vám poradiť a implementovať odoo pre vaše procesy alebo odporučiť zmenu procesov tak, aby práca v odoo bola čo najefektívnejšia.

Zároveň sa zameriavame aj na prepájanie odoo s rôznymi API, čím ho vieme priamo prepojiť napr. s webovými aplikáciami či e-commerce.

 


Martin Bačo

Martin Bačo

CEO

V roku 2011 som založil herné štúdio, ktoré narástlo do softvérovej spoločnosti s vyše 30 zamestnancami. Riadil som desiatky projektov od webových aplikácií, až po digitalizácie podnikov rôznych veľkostí. Pred pár rokmi som objavil odoo. Odvtedy pred zákazkovým vývojom softvéru preferujem nasadzovanie tohto jedinečného open source produktu.


Ďalšie články

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Eventy 28.5.2024

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Pre celú Odoo komunitu na Slovensku je Odoo Roadshow udalosťou roka. Ak ste sa nestihli zúčastniť alebo si chcete pripomenúť ročník 2024 v Bratislave, prečítajte si náš blog, v ktorom sme zhrnuli všetko podstatné.

Späť na blog