symetra symetra
Publikované v kategóriiReferencie

Symetra sa stala odoo ready partnerom

Ak ste sa Vy rozhodli pre odoo, my sme tu pre Vás.

Ako odoo partner sa primárne špecializujeme na komunitnú verziu odoo, vrátane možnosti neskoršieho prechodu na enterprise verziu. Umožňujeme tak zákazníkom lepšie spoznať funkcionalitu a výhody odoo a zároveň minimalizujeme obstarávacie a prevádzkové náklady naň, prípadne ich rozložíme v čase.

Máme viac ako 25-ročné skúsenosti s implementáciami ERP, vieme vám poradiť a implementovať odoo pre vaše procesy alebo odporučiť zmenu procesov tak, aby práca v odoo bola čo najefektívnejšia.

Zároveň sa zameriavame aj na prepájanie odoo s rôznymi API, čím ho vieme priamo prepojiť napr. s webovými aplikáciami či e-commerce.

 


Martin Bačo

Martin Bačo

CEO

V roku 2011 som založil herné štúdio, ktoré narástlo do softvérovej spoločnosti s vyše 30 zamestnancami. Riadil som desiatky projektov od webových aplikácií, až po digitalizácie podnikov rôznych veľkostí. Pred pár rokmi som objavil odoo. Odvtedy pred zákazkovým vývojom softvéru preferujem nasadzovanie tohto jedinečného open source produktu.


Ďalšie články

Projektový manažment – umenie zvládať chaos

Tipy a triky 30.12.2023

Projektový manažment – umenie zvládať chaos

V podnikaní, kde často vládne chaos, sa objavuje nenápadný hrdina – projektový manažér. Prísne termíny, ktoré je nutné dodržať, obmedzené zdroje a tím pozostávajúci z rôznorodých členov.

Späť na blog