symetra symetra
Publikované v kategóriiEventy

Odoo Roadshow Bratislava 2024 – nájdite kľúč k efektívnejšiemu podnikaniu

Nenechajte si ujsť  Odoo Roadshow Bratislava – jedinečnú konferenciu zameranú na digitalizáciu firiem a zefektívňovanie vnútrofiremných procesov.

Príďte objavovať nové funkcie a vylepšenia, ktoré ponúka platforma Odoo vďaka novej verzii 17. Radi Vám priblížime naše skúsenosti s optimalizáciou firemných procesov a budovaním prosperity prostredníctvom ERP systému Odoo.

Kedy: 23. mája 2024 (štvrtok) o 18:00 h

Kde: hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava, Rybné námestie 1

Program konferencie Odoo Roadshow 2024

18:00 – 18:15 h  Privítanie hostí

18:15 – 20:00 h  Prezentácie a panelové diskusie

20:00 – 21:00 h  Networking

Prečo je integrácia a automatizácia dôležitá

Integrovaný a automatizovaný systém je základom efektivity moderného podnikania. Túto skutočnosť si už uvedomili viaceré spoločnosti na Slovensku. Niektoré z nich prechádzajú na Odoo, aby digitalizovali svoju spoločnosť a vďaka tomu sa rozvíjali.

Firmy bežne používajú na prevádzku svojho biznisu v priemere 14 rôznych aplikácií. Odhady ale hovoria, že preto prichádzajú až o 30 % svojich príjmov. Dôvody sú neexistujúca interná komunikácia, nedostatočná integrácia medzi systémami alebo obmedzený prehľad o dôležitých informáciách.

S ERP systémom Odoo však dostanete všetko pod jednu strechu. Odoo je výkonné riešenie na riadenie podniku, ktoré ponúka komplexný balík aplikácií, flexibilitu, škálovateľnosť a možnosti prispôsobenia. Je ideálnou voľbou pre podniky, ktoré chcú zefektívniť svoju činnosť a podporiť rast.

ikony Odoo aplikácií
Odoo ponúka množstvo aplikácií, ktoré dokážu nahradiť viaceré bežne používané podnikové nástroje a systémy. To všetko navzájom integrované v jednom ERP.

 

Odoo Roadshow poskytuje ideálny priestor a podmienky, ako sa o open source platforme Odoo a komunite partnerov, či podporovateľov dozvedieť to najpodstatnejšie.

Čo Vám teda konferencia prinesie?

  1. Spojíte sa s odborníkmi z odvetvia a spoznáte Odoo

V rámci interaktívnej demo prezentácie a panelovej diskusie partnerov budete môcť osloviť odborníkov z odvetvia. Získate tak cenné poznatky o využívaní Odoo na podporu obchodného rastu a inovácií. Zároveň uvidíte Odoo 17 priamo „v akcii“.

  1. Získate odpovede na svoje otázky

Máte otázky týkajúce sa možností alebo procesu implementácie Odoo? V rámci programu nebude chýbať ani Q&A session. Svoje otázky budete môcť položiť expertom, ktorí vám pomôžu zorientovať sa v jeho širokých možnostiach.

  1. Príležitosti na nadväzovanie kontaktov

V rámci networkingu si môžete vymeniť nápady a nadviazať cenné partnerstvá. Pri občerstvení sa môžete podeliť o skúsenosti, diskutovať o výzvach a preskúmať možnosti spolupráce.

Stačí sa len zaregistrovať!

Chcete sa zúčastniť Odoo Roadshow – Bratislava? Je to jednoduché, stačí sa len zaregistrovať na stránke Odoo a vstup máte zaistený. Na stránke nájdete aj presný časový harmonogram programu a ďalšie detaily o partneroch. Vstup na Odoo Roadshow je zadarmo a ako jeden z partnerov Vás tam srdečne pozývame. Tešíme sa na osobné stretnutie.


Igor Kočiš

Igor Kočiš

Sales Director

ERP systémom sa venujem takmer 30 rokov. Zažil som ich nástup na trh, rozkvet aj významné zmeny. Počas toho obdobia som nazbieral množstvo skúseností z výberových konaní, implementácií, či optimalizácií rôznych systémov. Práve tieto skúsenosti odovzdávam manažérom vo výrobných a distribučných spoločnostiach.


Ďalšie články

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Eventy 28.5.2024

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Pre celú Odoo komunitu na Slovensku je Odoo Roadshow udalosťou roka. Ak ste sa nestihli zúčastniť alebo si chcete pripomenúť ročník 2024 v Bratislave, prečítajte si náš blog, v ktorom sme zhrnuli všetko podstatné.

Späť na blog