symetra symetra
Odoo logo

S Odoo ERP zvýšite produktivitu Vašej firmy v každej oblasti

Zjednodušte riadenie, zabezpečte rast a zisk sa dostaví. Jedinečný open source ERP systém sa prispôsobí Vašim potrebám.

Zistiť viac Aplikácie odoo ERP systém

Vyberte si Odoo aplikáciu, s ktorou vyriešite, čo potrebujete

Časté otázky

Samotná implementácia začína po fáze analýzy potrieb klienta. Postupuje sa agilnou metódou a delí sa na niekoľko ucelených fáz (míľnikov). Každá fáza znamená zavedenie určitého funkčného celku systému, ktorý už môže klient začať využívať v prevádzke.

Záleží na komplexnosti procesov klienta a jeho požiadaviek. Môže to byť rádovo pár týždňov až niekoľko mesiacov. V ojedinelých prípadoch aj niekoľko rokov.

Ukončením každej implementácie začína fáza školenia, počas ktorej zaškolíme kľúčových užívateľov klienta na prácu so systémom Odoo. Tieto školenia sú nahrávané, takže užívatelia sa vedia k dôležitým informáciám vracať vždy, keď to budú potrebovať.

Samozrejme, podporu pre Odoo poskytujeme nielen našim klientom, ale aj zákazníkom, ktorý už Odoo majú implementované, potrebujú upgrade na vyššiu verziu Odoo alebo chcú konzultovať súvisiace témy.

Odoo je modulárny a škálovateľný systém. Zmenám, či už ide o zmenu zamerania alebo rast spojený s rozširovaním podnikania, sa ľahko prispôsobí.

Odoo má vo svojom základe ekonomický modul, ktorý umožňuje vedenie účtovníctva. Toto účtovníctvo ale nemá všetky náležitosti vyžadované slovenskou legislatívou. „Lokalizačnú vrstvu“, ktorá zabezpečuje súlad so slovenským zákonom o účtovníctve, sme vytvorili v spolupráci so spoločnosťou FinTax-IT. Okrem odbornej garancie funkcionality vytvoreného lokalizačného balíka, sa FinTax-IT venuje aj samotnému účtovaniu v systéme Odoo pre zákazníkov, ktorí preferujú externé vedenie účtovníctva.