symetra symetra
Publikované v kategóriiReferencie

Stali sme sa Silver partnerom Odoo

S radosťou oznamujeme, že spoločnosť symetra získala status Odoo Silver Partner! Tento míľnik je dôkazom toho, že naša práca prináša klientom hodnotu a že služby, ktoré poskytujeme sú naozaj kvalitné a relevantné.

To všetko by nebolo možné bez odbornosti našich konzultantov, developerov a projektových manažérov, ktorí neustále pracujú aj na tom, aby dokázali zákazníkom ponúknuť najvhodnejšie a najefektívnejšie riešenie.

certifikát potvrdzujúci partnerstvo Odoo Silver Partner pre spoločnosť symetra

 

Čo ale Odoo Silver partnerstvo znamená pre vás?

Veríme, že každý klient je jedinečný, a preto neustále zvažujeme, čo je pre nich najlepšie. Ak klientovi dáva zmysel fungovať na komunitnej verzii Odoo, nebudeme mu odporúčať enterprise verziu len kvôli licenciám, aby sme tak získali vyšší level partnerstva. Naše partnerstvo s Odoo si vážime, avšak nie je pre nás dôležitejšie ako korektný vzťah s našimi klientmi.

Práve kvôli tomuto prístupu sme dosiahli Silver Partner status až po viac ako dvoch rokoch. Väčšina našich klientov stále používa komunitnú verziu Odoo a ich prechod na enterprise verziu dôkladne zvažujeme. Aj naďalej zostávame s klientmi na komunitnej verzii tam, kde to považujeme za vhodné pre ich biznis.

Čo je potrebné na túto úroveň partnerstva a čo prináša nám?

Podľa Odoo sú Silver partneri tí, ktorí preukázali svoje skúsenosti s implementáciou projektov v rámci ERP platformy Odoo. Využívajú rozšírené výhody a prístup k ďalším zdrojom na podporu nielen svojho rastu, ale najmä rastu klientov, ktorí pre svoje podnikanie využívajú platformu Odoo.

To všetko zaisťuje, že partner je plne vyškolený na používanie tejto platformy, má prístup k zdrojovému kódu Odoo Enterprise a využíva ďalšie výhody, ktoré pomáhajú aj klientom k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov.

Ako Silver partneri Odoo môžeme s ľuďmi, ktorí stoja za platformou, komunikovať skúsenosti s ňou. V mene klienta tak môžeme napríklad nahlasovať kritické body, vylepšenia, prípadne navrhovať zmeny, ktoré by platformu mohli posunúť ďalej.

V rámci Odoo máme dedikovaného account managera, ktorý má tieto veci na starosti. Rovnako máme prístup k detailnej technickej dokumentácii a tiež ku všetkým pravidelným školeniam a novinkám v rámci Odoo.

Sme Odoo certifikovaní experti

Nie je to len o tom, že sme dosiahli vyššiu úroveň partnerstva s Odoo. V našom tíme máme certifikovaných expertov na posledné tri verzie platformy Odoo. Igor Kočiš, Martin Klepáč a Peter Krššák prešli oficiálnou certifikáciou Odoo a sú tak expertmi na Odoo vo verziách 15, 16 a aj aktuálnej 17. To sú prakticky aktuálne používané verzie.

Krok k ešte lepšej budúcnosti

Získanie statusu Silver partnera je pre nás v symetre významným krokom a tešíme sa, že toto partnerstvo využijeme na ďalšiu podporu a rozvoj podnikania našich klientov. Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu, ktorú nám prejavujete.


Martin Bačo

Martin Bačo

CEO

V roku 2011 som založil herné štúdio, ktoré narástlo do softvérovej spoločnosti s vyše 30 zamestnancami. Riadil som desiatky projektov od webových aplikácií, až po digitalizácie podnikov rôznych veľkostí. Pred pár rokmi som objavil odoo. Odvtedy pred zákazkovým vývojom softvéru preferujem nasadzovanie tohto jedinečného open source produktu.


Ďalšie články

Valida a symetra spojili sily, aby vám dáta boli bližšie

Produktové novinky 28.6.2024

Valida a symetra spojili sily, aby vám dáta boli bližšie

Vďaka našej spolupráci s portálom Valida sú užívatelia Odoo ERP bohatší o ďalší dôležitý modul, ktorý pre nich vylepšil dostupnosť dát a užívateľský komfort. Viac detailov sa dočítate v našom blogu.

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Eventy 28.5.2024

Čo priniesla Odoo Roadshow Bratislava 2024

Pre celú Odoo komunitu na Slovensku je Odoo Roadshow udalosťou roka. Ak ste sa nestihli zúčastniť alebo si chcete pripomenúť ročník 2024 v Bratislave, prečítajte si náš blog, v ktorom sme zhrnuli všetko podstatné.

Späť na blog